Сусанна. Книга пророка Даниїла

13 розділ книги пророка Даниїла не ввійшов з певних причин в канон Святого Письма. Що то були за причини, ніхто не знає, але факт лишається фактом: якщо у вас видання канонічної Біблії, то в ній відсутні ті книжки, що є в неканонічній.

Зараз перераховувати їх не буду, бо мова йде лишень про один розділ з книги Даниїла під назвою Сусанна, а не про неканонічні книжки взагалі.

Отож, «Сусанна» — розповідь про жінку-еврейку, яка відстояла свою гідність, але якби не пророк Даниїл, то, мабуть, була б побита камінням за свій, начебто, гріх.

Розповідь з художньої точки зору і за змістом досить цікава. Пропоную послухати.

В наш час я не чув проповідей на цю біблійну історію. Певно з тих самих неканонічних прочин.

Про те в давнину до цього біблійного сюжету зверталося багато художників, в свох картинах зобразивши саму суть розповіді: спокусу Сусанни двома старійшинами.

Про канонічність 13 розділу довгий час велися суперечки між отцями церкви. Як на мене, вони того не варті. Куди важливіше винести певний урок з цієї історії.

Автор: Студия "Вестник"
Мир аудиокниги

Поделись своим мнением!
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Мир аудиокниги — озвучивание аудиокниг! © 2024 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх
WordPress: 45.37MB | MySQL:69 | 0,237sec