Роль Ангелів у Різдв'яній історії

В історії про народження Ісуса я бачу взаємодію небес з землею. Це відбувається через ангелів. Тобто, Небесне царство представлене ангелами.

Отець лишається невидимим. Трохи пізніше Ісус, як образ Божий, в якому повнота Божа перебувала тілесно, виявить Отця. А поки що волю Божу людям завіту звіщають Ангели.

Спочатку Марії, про те і як вона зачне і народить сина. Потім Йосипу, не бійся прийняти Марію. Потім ангели сповіщають пастухів. Потім, можна здогадатися, що не зірка, а також ангели керують мудрецями. Потім ангел дає Йосипу попередження про небезпеку, біжи до Єгипту. А потім, повертайся.

З самого народження ангели, що? Служать Сину. Про це мало або взагалі не говорять. Про роль ангелів.

Чи це важливо вірити в ангелів, в те, що вони є і яка їх роль? Так. Тому що іудаїзм, як вчення, окрім секти садукеїв, навчав про ангелів. І це потрібно було, щоб люди сприймали Боже, надприроднє в рамках Божого завіту.

Окрім згаданих подій, Ангел являвся й Захарії, повідомивши, що Єлизавета народить сина.

Тобто, народження Ісуса дуже сильно переплетене зі служінням ангелів. І на цьому прикладі ми маємо зрозуміти, що повноцінна взаємодія небес і землі, Отця і його дітей ( Ісус приклад тому) неможлива без участі ангелів. Усе Боже, надприроднє, це їхня робота.

А тепер уявіть, що церква боїться в цю сферу вникати. Або викреслила цю реальність раціональними думками. Так, ангели є, але...

Тоді ми будемо покладатися на свої сили і розум, як садукеї. Величезний Божий ресурс може бути незадіяним, бо усе по вірі, по молитвам, які ПО ВОЛІ Божій.

Ангели, це творіння Боже, і в них є своє призначення. Але Божі ангели покірні Божому Слову і це значить, що вони готові приймати і приймають участь у служінні церкві і дітям Божим, якщо ми чого просимо в ім'я Ісуса і по волі Божій, яка відкрита нам Духом святим і Словом.

Отакий ще акцент хочеться додати до історії народження Ісуса, окрім того, що волхви принесли дары, і пастухи завітали.

Предыдущая статья: Следующая статья:
Поделись своим мнением!
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Мир аудиокниги — озвучивание аудиокниг! © 2024 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх
WordPress: 40.82MB | MySQL:70 | 0,268sec